Упис у школу

Упис у први разред школске 2023/24. године

Упис у први разред школске 2023/24. године ће бити реализован 03. и 04.07.2023. (понедељак и уторак) у термину 8-15h и може се обавити на два начина:

непосредно у школи – потребна је само читко попуњена пријава за упис у средњу школу у којој ћете поред тражених података у напомени уписати и контакт податке родитеља (име и презиме, адреса становања, телефон и мејл)*

путем портала https://mojasrednjaskola.gov.rs – где је потребно навести следеће податке:

језик наставе

први страни језик (енглески)

други страни језик (онај који је ученик учио у основној школи)

изборни предмет (Грађанско васпитање или Верска настава)

изборни програми (Језик,медији и култура; Појединац, група, друштво; Уметност и дизајн; Примењене науке) – ученик бира 2 од понуђена 4 (погледати презентацију на сајту школе)

контакт податке родитеља или старатеља.

*Уколико се одлучите да упис извршите непосредно у школи, моћи ћете у холу школе да погледате презентације о изборним програмима и изборним предметима и поразговарате са будућим предавачима првог разреда.

ДОБРО ДОШЛИ У ДВАНАЕСТУ ГИМНАЗИЈУ

Упис у први разред школске 2021/22. године

Упис у први разред школске 2021/22. године ће бити реализован 12. и 13.7.2021. (понедељак и уторак) у термину 8-15h и може се обавити на два начина:

језик наставе

први страни језик (енглески)

други страни језик (онај који је ученик учио у основној школи)

изборни предмет (Грађанско васпитање или Верска настава)

контакт податке родитеља или старатеља.

ДОБРО ДОШЛИ У ДВАНАЕСТУ ГИМНАЗИЈУ

СТРУЧНО УПУТСТВО ЗА СПРОВОЂЕЊЕ УПИСА УЧЕНИКА У СРЕДЊУ ШКОЛУ за школску 2021/2022. годину