ПРОЈЕКТИ

Друго полугодиште почињемо лепом вешћу и наградом Европска ознака квалитета која је додељена наставници Милени Радовановић и ученицима њеног одељења 3/8, од стране Европске комисије за еТвининг пројекте. У оквиру предмета Језик, медији и култура ученици су у претходној школској години учествовали у еТвининг међународном пројекту под називом "Дигитална писменост у настави страних језика". Поред наше школе, учествовале су гимназије из Турске, Италије, Литваније и Румуније, а пројекат је трајао 6 месеци. Неколико награђених ученика учествује у Еразмус+ пројекту "Различитост повезује" и у еТвининг пројекту "Let's blend education with modern trends", који подразумева мобилност ради усавршавања у Италији и Турској. Честитамо наставници и ученицима и желимо им још успешних пројеката у 2024. години.

DIGITAL LITERACY IN ELT.pdf