ЧАС ШПАНСКОГ ЈЕЗИКА СА ГИМНАЗИЈОМ У ФРАНЦУСКОЈ

У понедељак 18. децембра 2023. наставница Милена Радовановић, уз примену еТвининг платформе и знања стечених у оквиру Еразмус+ пројекта "Различитост повезује", одржала је огледни час шпанског језика ком су присуствовали чланови еТвининг националног тима за подршку из Фондације Темпус. Ученици четвртог разреда на заједничком часу шпанског језика са ученицима гимназије у Амијену (Француска), презентовали су своје радове о стереотипима српског и француског народа, израђене уз помоћ вештачке интелигенције. Овакав облик рада једна је од активности ученика и наставника који учествују у међународном еТвининг пројекту "Откријте свој таленат", а пружа могућност за усавршавање како језичких тако и дигиталних вештина.