РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА ЗА УЧЕШЋЕ У ЕРАЗМУС+ КА2 ПРОЈЕКТУ „РАЗЛИЧИТОСТ ПОВЕЗУЈЕ – ИЗАЗОВИ МОДЕРНОГ ОБРАЗОВАЊА“ – ЗА УЧЕНИКЕ 3. РАЗРЕДА

Узимајући у обзир успех и владање у претходна два разреда, учешће по први пут у Еразмус пројекту, искуство у еТвининг пројектима, мотивациона писма, познавање енглеског језика, мишљење комисије, допринос школским и учешће у ваншколским активностима, Еразмус+ комисија у саставу:

1.Милена Радовановић, координаторка пројекта и наставница шпанског језика;

2.Данијела Живановић, стручна сарадница (школска педагошкиња) и

3.Јелена Ђорђевић, наставница енглеског језика

Доноси следећу одлуку о избору кандидата:

Учесници/е мобилности у Италији, у периоду од 13.5. до 17.5.2024. године, су:

1.Миа Мићиновац 3/9

2.Вања Кокотовић 3-9

3.Лена Којић 3-8

4.Симона Вијатов 3/7

5.Матеја Николић 3/9

6.Михајло Јањићијевић 3/9

Уколико неко од кандидата из било ког разлога одустане, пружиће се прилика неком од кандидата на резервној листи:

1.Христина Спасић 3/8

2.Бојан Рађеновић 3/9

3.Огњен Спасојевић 3/1

Учесници/е мобилности у Турској, у периоду од 7.10. до 11.10.2024. године, су:

1.Дуња Матејић 3/1

2.Ружица Вулић 3/5

3.Маша Брезјановић 3/8

4.Лола Јовановић 3/8

5.Данило Мандић 3/8

6.Емил Шабовић 3/8

1.Сара Мицић 3/8

2.Софија Бојовић 3/8

3.Матеа Трајковић 3/7

Честитамо и захваљујемо се свим кандидатима на пријави, учешћу и мотивисаности да се усавршавају. Изабраним кандидатима желимо срећу на путу усвајања нових знања и склапања пријатељстава. Надамо се да ћемо у будућности имати што већи број одобрених пројеката како би и другим ученицима омогућили учешће.

ЧЕСТИТАМО!