Select Page

KONKURS ZA NASTAVNO OSOBLJE XII BEOGRADSKE GIMNAZIJE ZA UČEŠĆE U ERAZMUS+ PROJEKTU 

Development of Competences for Integrative Teaching/Learning in Digital Age – Challenges of Modern Educatiон

PROJECT NUMBER: 2022 -1 – RS01 – KA122SCH – 000076704   

Poštovane kolege i koleginice,

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da dana 5. septembra 2022. zvanično počinje Erazmus+ projekat koji će trajati 14 meseci i pozivamo sve zainteresovane da nam se pridruže u utorak 6. 9. 2022. na kratkoj promociji sa početkom u 13.15č u jezičkom kabinetu. Od srede 7. 9.  do ponedeljka 19. 9. 2022. do 20.00č možete se prijaviti za učešće koje podrazumeva:

1)    Putovanje na kurs/trening u trajanju od 7 dana u Granadi (Španija) kraj oktobra/početak novembra 2022. (obezbeđen prevoz, smeštaj, dnevnice)

2)    Radionice i diseminaciju projektnih rezultata nakon putovanja do završetka projekta

3)    Izradu priručnika u digitalnoj formi sa primerima dobre prakse

4)    Priprema didaktičkog materijala za kurs na Moodle platformi

Molimo vas da pošaljete Europass CV na srpskom jeziku, latinično pismo, na adresu milena.radovanovic@nastava.xiigimnazija.edu.rs (koordinator projekta) i direktor@nastava.xiigimnazija.edu.rs (legalni zastupnik) i potvrdu o zaposlenju. Takođe, potrebno je da kao prilog pošaljete kratko motivaciono pismo (do 250 reči) u kome biste objasnili zašto želite da učestvujete na ovom projektu, kako se vaše profesionalno iskustvo uklapa u opis projekta, kao i da navedete na koji način bi vaše uključivanje u projektne aktivnosti uticalo na vaš dalji rad. Prednost će imati profesori koji već rade u školi na neodređeno, koji su svojim angažovanjem doprineli radu ustanove, koriste engleski jezik nivo B1 (jezik na kom će se odvijati trening) i imaju potrebu za usavršanjem digitalnih veština. 

Na linku http://www.agifodent.es/ možete pročitati nešto više o partnerskoj instituciji koja će nas ugostiti, a u prilogu je program kursa  koji su pripremili.

21. 9.  sreda 12.00 – 14.00č Sastanak projektnog tima i odabir učesnika        

23. 9. petak –  Objava rezultata konkursa na oglasnoj tabli, sajtu, instagram profilu škole i putem službenih mejlova nastavnika.   Link za CV:  https://europa.eu/europass/eportfolio/screen/cv-editor?lang=sr

Повезане вести

Турнир ученика другог разреда у баскету

Турнир ученика другог разреда у баскету

На иницијативу ученика II-9 и у сарадњи са наставницима физичког и здравственог васпитања, на нивоу другог разреда одржан је турнир у баскету 3x3.  На турниру је учествовало свих 9 одељења и мечеви су се играли 1. и 2. јуна, према паровима извученим жребом. ...

Републичко такмичење из биологије

Републичко такмичење из биологије

Похваљује се ученица Симона Вијатов 2/7 за учешће на Републичком такмичењу из биологије одржаном на Природно  - математичком факултету Универзитета  у Крагујевцу, на Институту за биологију и екологију. Ученицу је за такмичење припремала професор Јасмина...

Државно такмичење из информатике

У организацији Центра за таленте у Врању је 19.5.2023. одржано државно такмичење за таленте-област информатика. И на овом такмичењу ученици наше школе, одељења II9, постигли су запажен успех. Матеја Николић освојио је 1. место, а Михајло Јанићијевић и Бојан Рађеновић...