Хуманитарна акција

Ђачки парламент  Дванаесте београдске гимназије организовао је  хуманитарну акцију прикупљања новогодишњих пакетића за малишане са КиМ и из Београда.
Укупно је сакупљено 170 пакетића, а ђачки парламент је донео одлуку да пакетићи буду послати следећим институцијама: 35 пакетића уручено је Дому за децу и омладину “Моше Пијаде“;50 пакетића је отишло деци на КиМ у сарадњи са хуманитарном организацијом “Српска солидарност”;85 пакетића уручено је Универзитетској дечијој клиници – Тиршова.
Хвала свим ученицима, родитељима, наставницима који су још једном показали да заједно можемо много.

ЧЕСТИТАМО!