XII ГИМНАЗИЈА

June 28, 2021

Упис у први разред школске 2021/22. године

Упис у први разред школске 2021/22. године ће бити реализован 12. и 13.7.2021. (понедељак и уторак) у термину 8-15h и може се обавити на два начина:

1. непосредно у школи – потребна је само читко попуњена пријава за упис у средњу школу у којој ћете поред тражених података у напомени уписати и контакт податке родитеља (име и презиме, адреса становања, телефон и мејл)*
  1. путем портала https://mojasrednjaskola.gov.rs – где је потребно навести следеће податке:
  • језик наставе
  • први страни језик (енглески)
  • други страни језик (онај који је ученик учио у основној школи)
  • изборни предмет (Грађанско васпитање или Верска настава)
  • изборни програми (Језик,медији и култура; Појединац, група, друштво; Уметност и дизајн; Примењене науке) – ученик бира 2 од понуђена 4 (погледати презентацију на сајту школе)
  • контакт податке родитеља или старатеља.

*Уколико се одлучите да упис извршите непосредно у школи, моћи ћете у холу школе да погледате презентације о изборним програмима и изборним предметима и поразговарате са будућим предавачима првог разреда.

ДОБРО ДОШЛИ У ДВАНАЕСТУ ГИМНАЗИЈУ