Select Page

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У 2021/2022

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШК. 2021/2022. ГОД.

III разред

Предмет Датум полагања испита Време полагања испита Име и презиме кандидата Испитна комисија
НЕМАЧКИ ЈЕЗИКписмени 24.02.2022
усмени 01.03.2022
09:30-10:15
13:45-14:00
Тамара РомчевићИспитивач:
Љиљана Слијепчевић
Стални члан:
Свјетлана Коларевић
УМЕТНОСТ И ДИЗАЈН21.02.202214:00-14:15 Тамара Ромчевић Испитивач: Ружица Суботић
Стални члан: Марина Карабаш
ФИЗИКА02.02.202110:15-10:30 Тамара Ромчевић Испитивач: Бранислава Гаврић
Стални члан: Ђурђија Јеленковић
ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ28.2.202216:25-16:40 Тамара Ромчевић Испитивач: Катарина Пфаф Крстић
Стални члан: Снежана Миљковић
БИОЛОГИЈА23.02.202210:15-10:30 Тамара Ромчевић Испитивач: Јасмина Ивковић
Стални члан:Сања Благојевић
ХЕМИЈА02.03.202216:25-16:40Огњен Мимовић Испитивач: Драгана Станковић
Стални члан: Рајка Јовановић
МАТЕМАТИКАписмени 28.02.2022
усмени 01.03.2022
16:45-17:30
16:25-16:40
Илија Бабић Испитивач: Денис Миљковић
Стални члан: Марина Радовановић
ВЕРОНАУКА03.03.202213:45-14:00 Огњен Мимовић Испитивач: Владимир Пекић
Стални члан: Снежана Миљковић
ФИЛОЗОФИЈА28.02.202216:25-16:40 Огњен Мимовић Испитивач: Милотка Молнар
Стални члан: Дејан Пејовић
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТписмени 22.02.2022
усмени 25.02.2022
07:50-09:25
10:15-10:30
Огњен Мимовић Испитивач: Светлана Миљеновић
Стални члан: Марија Боришић

Председник комисија: МАРИНА КРИВОКАПИЋ


Ванредни фебруарски рок школске 2021/2022 године

4. разред

ПредметДатум полагањаВреме полагањаВанредни ученикИспитна комисија
Хемијауторак, 22.2.2022.13:50Немања НиколовИспитивач: Драгана Станковић
Стални члан: Рајка Јовановић
Религија и цивилизацијапонедељак, 21.2.202216:25Немања НиколовИспитивач: Мирјана Варничић
Стални члан: Татјана Хаџипетровић
Физикасреда, 23.2.2022.16:25Филип РафаиловићИспитивач: Биљана Шестовић
Стални члан: Светлана Радовић
Биологијачетвртак, 24.2.2022.16:25Филип РафаиловићИспитивач: Сања Благојевић
Стални члан: Јелена Загорац
Енглески језикписмени: четвртак, 24.2.2022.
усмени: петак, 25.2.2022.
14:00
14:00
Немања НиколовИспитивач: Ана Самарџић
Стални члан: Јелена Ђорђевић
Немачки језикписмени: понедељак, 28.2.2022.
усмени: уторак, 1.3.2022.
08:35
13:50
Филип РафаиловићИспитивач: Љиља Слијепчевић
Стални члан: Светлана Коларовић
Историјасреда, 2.3.2022.10:15Филип Рафаиловић
Немања Николов
Испитивач: Татјана Хаџипетровић
Стални члан: Нада Остојић
Уметност и дизајнпетак, 4.3.2022.13:50Немања НиколовИспитивач: Мариана Карабаш
Стални члан: Ружица Суботић

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ДЕЦЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШК.2021./2022. год.

Председник комисија: МАРИНА КРИВОКАПИЋ

III ГОДИНА

ПредметиДатум полагања испитаВреме полагања испитаИме и презиме кандидатаИспитна комисија
РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА20.12.2021.17:15– 17:30Огњен МимовићИспитивач: Наталија Јеленковић Стални члан: Мирјана Ердељан
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ27.12.2021.9:30-10:15Тамара РомчевићИспитивач: Наташа Машић Стални члан: Дарко Илић
ФИЗИКА29.12.2021.10:15-10:30Огњен МимовићИспитивач: Бранислава Гаврић Стални члан: Ђурђија Јеленковић
ИСТОРИЈА24.12.2021.10:15-10:30Огњен МимовићИспитивач: Татјана Хаџипетровић Стални члан: Нада Остојић
БИОЛОГИЈА22.12.2021.16:25-16:40Огњен МимовићИспитивач: Јасмина Ивковић Стални члан: Сања Благојевић
ГЕОГРАФИЈА17.12.2021.10:15-10:30Тамара РомчевићИспитивач: Александар Билас Стални члан: Бранка Јемуовић
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИКПисмени 20.12.2021.16:45-17:30Тамара РомчевићИспитивач: Љубица Кнежевић Стални члан: Драгица Вуковић
 Усмени 21.12.202116:25-16:40  
ФИЛОЗОФИЈА27.12.2021.10:15-10:30Тамара РомчевићИспитивач: Милотка Молнар Стални члан: Дејан Пејовић
СРПСКИПисмени 21.12.2021.14:00 – 15:35Тамара РомчевићИспитивач: Светлана Миљеновић Стални члан: Марија Боришић  
Усмени 24.12.2021.16:25 – 16:40  

Председник комисија: МАРИНА КРИВОКАПИЋ


РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА ЗА УЧЕНИКЕ 4. РАЗРЕДА У ДЕЦЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ 2021/22. ГОДИНЕ

Председник комисије: Мирјана Ердељан

ХЕМИЈА 21.12.2021 ( 1 ученик) у 13:50

Испитивач: Драгана Станковић

Стални члан: Рајка Јовановић

ИСТОРИЈА 22.12.2021 ( 1 ученик) у 10:15

Испитивач: Татјана Хаџипетровић

Стални члан: Нада Остојић

ФИЗИКА 22.12.2021 ( 1 ученик) у 10:15

Испитивач: Биљана Шестовић

Стални члан: Светлана Радовић

СОЦИОЛОГИЈА 23.12.2021 ( 2 ученика) у 9:30

Испитивач: Данило Пуповац

Стални члан: Данијела Живановић

БИОЛОГИЈА 24.12.2021 ( 1 ученик) у 12:15

Испитивач: Сања Благојевић

Стални члан: Јелена Загорац

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК (1 ученик)

Писмени: 24.12.2021.  у 18:25

Усмени: 28.10.2021. у 13:50

Испитивач: Љиљана Слепчевић

Стални члан: Светлана Коларевић

ИНФОРМАТИКА 27.12.2021 ( 1 ученик) у 10:15

Испитивач: Наталија Јеленковић

Стални члан: Санда Баљошевић

МАТУРСКИ ИСПИТ

СРПСКИ ЈЕЗИК (1 ученик)

Писмени: 23.12.2021.  у 7:50

Испитивач: Горан Павловић

Стални члан: Зоран Међедовић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (1 ученик)

Писмени: 24.12.2021.  у 11:25, језички кабинет

Испитивач: Ана Самарџић

Стални члан: Рада Тодоровић

ПСИХОЛОГИЈА 29.12.2021 ( 1 ученик) у 12:45

Испитивач: Катарина Пфаф Крстић

Стални члан: Лидија Ђорђевић

Повезане вести

Првенствo Вождовца у кошарци за школску 2022/23. годину

Првенствo Вождовца у кошарци за школску 2022/23. годину

Дванаеста београдска гимназија била је домаћин Првенства Вождовца у кошарци за школску 2022/23. годину, одржаног 3.10. у обе категорије (ученици и ученице).  У категорији ученици, такмичили су се: VIII београдска гимназија, XII београдска гимназија, Геолошка и...

Национална eTwinning конференција ” Инклузија у новој образовној стварности”

Национална eTwinning конференција ” Инклузија у новој образовној стварности”

У петак 23.9. 2022. године одржана је национална eTwinning конференција под називом " Инклузија у новој образовној стварности". Учесницима су се обратили представници Министарства просвете и Фондације Темпус, а предавања су одржали предавачи из Шпаније и Грчке. Након...

ЕВРОПСКИ ДАН ЈЕЗИКА У ДВАНАЕСТОЈ БЕОГРАДСКОЈ ГИМНАЗИЈИ

Ученици Дванаесте београдске гимназије обележили су Европски дан језика, кроз прављење презентација о знаменитостима земаља језика које уче. Часови језика тога дан били су посвећени разговору о културној баштини и знаменитостима Велике Британије, Француске, Русије,...