Отворена врата Дванаесте београдске гимназије

Драги осмаци, знате да дела говоре сама и да им не треба много да буду схваћена на једини исправни начин. Видео-запис о својој Дванаестој гимназији су припремили њени ученици са жељом да вам помогну у одабиру школе у којој ћете провести четири незабораве године свог школовања. Жао нам је што не можете уживо да посетите нашу школу, али смо сасвим сигурни да ћете бити о свему детаљно обавештени у видео-запису који је пред вама. Дванаеста београдска гимназија пружа многе могућностима свима који желе да откривају своје таленте и удовоље својој научној радозналости. Сигурним кораком и брзином своје интелигенције крените ка путу науке, знања и новим доживљајима. Упишите Дванаесту београдску гимназију.