Организација наставе од 20.9.2021.

На основу инструкција добијених од стране Министарства просвете, све средње школе на територији града Београда од понедељка 20.9.2021.године прелазе на комбиновани модел рада. То подразумева поделу одељења на две групе. Непосредни рад у школи за једну групу је понедељком, средом и петком, а за другу уторком и четвртком.  Оним данима кад не долазе у школу, ученици прате наставу у реалном времену по распореду часова путем гугл учионице. Часови трају 45 минута.

Све информације и детаље о подели одељења на групе, ученици и родитељи ће добити од својих разредних старешина.