XII ГИМНАЗИЈА

June 17, 2021

Најлепша кратка прича, есеј или песма на шпанском језику

У среду 26. маја 2021. испред Филозофског факултета Универзитета у Новом Саду, додељене су награде најуспешнијим кандидатима на књижевном конкурсу “Најлепша кратка прича, есеј или песма на шпанском језику”. На овом конкурсу, у организацији Ибероамеричког центра при Филозофском факултету у Новом Саду, награђена је и ученица наше школе Ивона Брадашевић И4 (ментор Милена Радовановић), која је била и најмлађа учесница. Честитамо Ивони, њеној наставници Милени и надамо се да ће и следеће године бити успешне!

Упис у први разред школске 2021/22. године

Упис у први разред школске 2021/22. године ће бити реализован 12. и 13.7.2021. (понедељак и уторак) у термину 8-15h и може се обавити на два начина: непосредно у школи – потребна је само читко попуњена пријава за упис у средњу школу у којој ћете поред тражених...