Најлепша кратка прича, есеј или песма на шпанском језику

У среду 26. маја 2021. испред Филозофског факултета Универзитета у Новом Саду, додељене су награде најуспешнијим кандидатима на књижевном конкурсу “Најлепша кратка прича, есеј или песма на шпанском језику”. На овом конкурсу, у организацији Ибероамеричког центра при Филозофском факултету у Новом Саду, награђена је и ученица наше школе Ивона Брадашевић И4 (ментор Милена Радовановић), која је била и најмлађа учесница. Честитамо Ивони, њеној наставници Милени и надамо се да ће и следеће године бити успешне!