Select Page

Наставници

Стручно веће српског језика и књижeвности:

Гордана Милићевић

др Горан Павловић

Зоран Међедовић

Александра Јовић

Марија Боришић

Жељка Лукач

Сања Милановски

Ружица Суботић

Стручно веће страних језика:

Енглески језик:

Рада  Тодоровић

Јелена  Ђорђевић

Ана  Самарџић

Љубица  Кнежевић

Драгица  Вуковић

Руски језик:

Душица Селаковић ( Александра Филиповић)

Француски језик:

Драгана Југовић

Андријана Мијаиловић

Немачки језик:

Свјетлана Коларевић

Љиљана Слијепчевић

Шпански језик:

Милена Радовановић

Латински језик:

Драгана Самарџија

Мирјана Јаничић

Стручно веће друштвених наука и  уметности:

Филозофија:

Дејан Пејовић

Милотка Молнар Сивч

Социологија:

Данило Пуповац

Саша Јелић

Ликовна култура:

Маја  Соле-Насковски

Музичка култура:

Ивана Вранић-Анђелић

Психологија:

Катарина Пфаф-Крстић

Историја:

Татјана Хаџипетровић

Петар Панић

Небојша Стевановић

Нада Остојић

Мирјана Варничић

Марина Вучићевић

Грађанско васпитање:

Снежана Миљковић

Катарина Пфаф- Крстић

Мирјана Костић

Верска настава и православни  катихизис:

Владимир Пекић

Стручно веће природних наука:

Географија:

Александар Билас

Бранка Јемуовић

Вилма Гребенаровић

Бојана Жујовић

Биологија:

Сања Благојевић

Јелена Загорац

Јасмина Ивковић

Емилија Нејковић (Катарина Радовић)

Хемија:

Милана Стеванов-Павловић

Рајка Јовановић

Драгана Станковић

Катарина Живановић (Марко Глођовић) 

Физика:

Светлана Радовић

Бранислава Гаврић

Биљана Шестовић

Ђурђија Јеленковић

Снежана Карталија

Стручно веће математике:

Ива Јањушевић

 др Андрија Костић

Тамара Малић

Марина Радовановић 

Марина Кривокапић

Денис Миљковић

Валентина Добријевић

Марко Берар

Филип Јемуовић

Стручно веће информатике и рачунарства:

мр Наталија Јеленковић

Мирјана Ердељан

Влада Велев 

Јелена Вујанац

Мојца Вербич 

Санда Баљошевић

Стручно веће физичког и здравственог васпитања:

Дарко Илић

Слађана Беатовић

Наташа Машић

Изборни програми:

Уметност и дизајн:

Ивана Вранић-Анђелић

Гордана Милићевић

Жељка Лукач

Ружица Суботић 

Мариана Карабаш

Језик, медији и култура:

Драгица Вуковић

Душица Селаковић ( Александра Филиповић)

Милена Радовановић

Мирјана Костић

Појединац, група, друштво:

Катарина Пфаф-Крстић

Мирјана Варничић

Примењене науке:

Емилија Нејковић (Катарина Радовић)

Религије и цивилизације:

Нада Остојић

Мирјана Варничић

Данило Пупавац

Саша Јелић

Примењене науке 1:

Јасмина Ивковић

Јелена Загорац

Драгана Станковић

Бранислава Гаврић

Бојана Жујовић

Ђурђија Јеленковић

Примењене науке 2:

Марко Берар

Ђурђија Јеленковић

Методологија научног истраживања:

Бранка Јемуовић

Мирјана Костић