Матурски испит

ИСПИТНИ  ОДБОР:                                                                                          ИСПИТНА КОМИСИЈА:

• Председник –  директор школе                                                                  –  председник – Пр (О.С.)
  • Заменик – секретар испитног одбора – Ј. Ђорђевић                              –  испитивач – Ис (предметни наставник-предавач)
  • Чланови – сви чланови испитних комисија                                             –  стални члан – Сч (пр. нас. истог предмета)

Испитни одбор чине сви чланови Наставничког већа.

ИСПИТНЕ КОМИСИЈЕ за полагања писмених испита (српски језик и књижевност и изборни предмет)

ОДБРАНА  МАТУРСКОГ  РАДА

• Одбрана матурског рада се одвија по утврђеном распореду и у трајању од 15 минута.
  • Распоред одбране: од 07.06. до 11.06.2021.

24.05.2021.год.                                                                                                                                  директор школе
Гордана Павловић